آدم برفی ممنوع

فقط برا بستنی فتوا ندادن
انتشار فتوایی از یک مبلغ سعودی در خصوص حرام بودن ساخت "آدم برفی"، جنجال
بسیاری را بین کاربران عربستانی در شبکه‌های اجتماعی به وجود آورده است.این فتوا همزمان با بارش برف در برخی مناطق عربستان، موجی از بحث و جدل را بین عربستانی ها به راه انداخت.از روز یکشنبه برخی مناطق شمالی عربستان سعودی شاهد بارش برف بود، به صورتیکه تصاویر برف بازی و آدم برفی های‌ساخته شده توسط عربستانی‌ها، صفحه‌های آنان را در شبکه‌های اجتماعی پر کرده است.

با این حال سایت خبری "ارم نیوز" خاطرنشان کرد که برخی فعالان در شبکه‌های اجتماعی به فتوای "محمد صالح المنجد" اشاره کردند که در آن ساخت آدم برفی را حرام دانسته است. البته زمان صدور این فتوا مشخص نیست.
جو ایجاد شده در خصوص تحریم ساخت آدم برفی در کشورهای عربی و به ویژه عربستان توجه بسیاری از کاربران را جلب کرده است، به صورتیکه برخی با آن موافقت و برخی هم مخالفت کرده‌اند.
یکی از کاربران دراینباره نوشته است: هنوز فرصت نکرده بودیم از بارش برف شادمان شویم که فتوایی صادر کردند؛ فقط مانده که برای قهوه عصر و آتش فتوا صادر کنند !!

منبع: بصیرت

/ 1 نظر / 13 بازدید
Mohammad Reza Ghorbani

نمیدونم نظر قبلی به دستتون رسید یا نه استاد و چون این موضوع خیلی برام مهمه مجبورم یبار دیگه مزاحمتون بشم من فراموش کردم سر جلسه مدارمنطقی مداد ببرم واسه همین با خودکار تست زدم و گویا خراب شد ... الان نمرم با میانترمی که سرکار لطف فرمودیدو 6 دادید شده 7.68 خواستم خواهش کنم کمکی کنید تا تشریحی رو لا اقل 2.32 بگیرم تا قبول شم من برا امتحان تلاش خودم رو کردم و با دست خودم ... یبار دیگه عذرخواهی میکنم که مزاحمتون شدم محمدرضا قربانی 935301078 فناوری اطلاعات