ارسال پیام هایی با عنوان" برای 10 نفر بفرستید"

ترفند جدید اسرائیل برای کمرنگ کردن دین اسلام

این روزها مسلما پیام های جدیدی مبنی بر اینکه آخر اکثرا نوشته شده:برای 10 نفر بفرستید تا آخر امروز یا چند وقت دیگر معجزه میبینید یا به آرزوی خود میرسید  به چشمتان خورده است!

راستی تا حالا فکر کرده اید مبدا این پیام ها از کجاست؟

به کجا میروند؟هدف از ارسالشان چیست؟

و یا از کدام کشور آمده؟

هفته ی گذشته روزنامه ی نیوز تلاویو در چاپ سراسری خود با تیتری مبنی براینکه" چگونه اسلام را متزلزل کنیم؟ و سپس آن را در اختیار بگیریممنتشر شد.

{هنری لیونر}که به عنوان فقیه دینی در اسرائیل فعالیت میکند تصریح کرد که" همکاران ما شب و روزدر اینترنت واتس آپ و سایر موارد در تلاش تضعیف اسلام بین مسلمانان هستند.

هنری لیونر افزود:ما با طراحی پیام های فارسی ترکی اردو عربی و آوردن نام ائمه در آخر پیام ها مینویسیم آن را برای 10 نفر ارسال کنید تا معجزه ببینید!!!

اما با گذشت زمان مسلمانان میبینند که خبری از معجزه نیست.پس آن را خرافاتی تلقی میکنند و اینگونه کم کم ایمانشان را از دست می دهند.

البته لازم به ذکر است که هر پیام ارسالی از طرف مسلمانان در واتس آپ در رابطه با این موضوع شرکت های مخابراتی اسرائیلی 12% سود میکنند.

برادران و خواهران عزیزم به فرموده ی رهبرعزیزمان امروز در این جنگ نرم من و شما در سنگریم.بیایید دست در دست هم دهیم  تا شرمنده ی شهدا نباشیم.


 

/ 1 نظر / 12 بازدید
مریم جمالی

سلام دوست عزیز از اطلاع رسانی شما متشکرم